Dodany: 2018-06-22 11:59:02
 

Tyczenie budynku

Co jest pierwszym etapem każdej budowy, bez którego tak naprawdę nie można posuwać się dalej? Oczywiście tyczenie budynku, które zawsze wykonuje profesjonalista, czyli geodeta Żory.

Nie możemy samodzielnie wyznaczyć tego, gdzie będą osie konstrukcyjne domu, bo zwyczajnie się na tym nie znamy i moglibyśmy popełnić rażące błędy, a poza tym nikt oprócz geodeta Żory nie ma do tego uprawnień. W związku z tym jednym z pierwszych etapów tworzenia wymarzonego domu jest znalezienie dobrego fachowca, który swoim sprawnym działaniem będzie wspierał ekipę budowlaną na każdym kroku. Praca geodety nie kończy się na wyznaczaniu, tyczeniu czy rysowaniu map, powinien być on obecny przynajmniej od czasu do czasu na budowie i sprawdzać czy to co powstaje jest zgodne z jego planami, które stworzył.

Jeśli fachowiec przyjedzie tylko na koniec budowy i powie, że coś jest niezgodne z tym co miał w projekcie, to okaże się kompletnym ignorantem i zdecydowanie trzeba wystawić mu negatywną opinię, aby przestrzec innych klientów przed jego usługami.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tyczenie budynku
Nick: