Dodany: 2018-06-22 11:57:27
 

Tereny należące do miasta

Co zrobić jeśli inwestycja, którą planujesz ma przechodzić przez tereny publiczne należące do miasta? Z pewnością jednym ze specjalistów, do których musisz się udać jest geodeta Żory.

Dlaczego będzie potrzebna Ci pomoc tego fachowca? Wszystkie takie inwestycje wymagają uzgodnienia projektu na ZUD, a co się z tym wiąże trzeba je nanieść na już istniejące mapy. Oczywiście mapa musi być jak najbardziej aktualna, a po zamieszczeniu na niej współrzędnych planowanej infrastruktury trzeba złożyć ją do starostwa, aby pracujący tam specjaliści wyrazili zgodę na przedsięwzięcie. Tylko takie profesjonalne podejście może zagwarantować, że ostatecznie przy udziale geodeta Żory będziemy mogli zrealizować swój projekt. W żadnym razie nie można bez konsultacji ze starostwem, samowolnie dokonywać jakichkolwiek zmian w przestrzeni publicznej, ponieważ grożą za takie postępowanie srogie kary.

Dlatego jeśli nie chcesz mieć nieprzyjemności najpierw skonsultuj wszystkie szczegóły z geodetą, a później udaj się do urzędu miasta, ominie Cię wtedy sporo niepotrzebnych nerwów. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tereny należące do miasta
Nick: