Dodany: 2018-06-20 11:52:10
 

Problemy z sąsiadami

Bardzo często zdarzają się sytuacje, w których albo nieumyślnie, albo naumyślnie, albo wręcz z premedytacją i namaszczeniem sąsiedzi nadeptują sobie na odcisk.

Czasem tarasując przejazd swoim pojazdem lub innym ciężkim przedmiotem, czasem zasypując podjazd śniegiem zgarniętym z własnej posesji (bardzo częsta taktyka wśród amerykańskich skłóconych sąsiadów…). Zdarzają się również bardziej ekstremalne przypadki, kiedy jedna ze stron postanowi dać drugiej solidną nauczkę, zagarniając część jej terenu – tu przechodzimy do etapu wojny plemiennej… Wybudowanie płotu na przykład na cudzej posiadłości bardzo rzadko jednak kończy się rozwiązaniem sporu, częściej go zaognia. Dochodzi do sytuacji, kiedy poszkodowana strona jest zmuszona na własny koszt skorzystać z usług geodeta Gdańsk i dopiero później domagać się zwrotu kosztów.

Jeśli oczywiście okaże się, że praca geodeta Gdańsk przesądziła na korzyść poszkodowanego. Wielokrotnie tak zaognione konflikty sąsiedzkie kończą się w sądach, a przynajmniej rozwiązywaniem sporu przy udziale policji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Problemy z sąsiadami
Nick: