Dodany: 2018-04-19 16:13:01
 

Różni geodeci - różne ceny

Zastanawiasz się ile zapłacisz za jedną z usług związanych z budową domu jednorodzinnego, jaką jest tyczenie budynku? To oczywiste, że nie u każdego geodeta Żory koszty będą takie same, ale orientacyjnie jest to kwota około dziewięciuset złotych netto.

Oprócz budynku trzeba również pamiętać o przyłączach. Niepotrzebny nam dom bez podłączenia do kanalizacji, prądu oraz gazu. Kiedyś ciężko było o media wewnątrz budynku, jednak dziś taka sytuacja jest już standardem. Za tyczenie przyłączy, czyli wyznaczanie miejsca, gdzie mają przebiegać rury oraz kable zapłacimy około pięciuset złotych netto. Są to, jak już zostało wspomniane kwoty dość orientacyjne, ponieważ nie istnieje odgórnie ustalony cennik, który obowiązywałby każdego geodeta Żory.

Jeśli nie stać nas na zapłatę za usługi specjalisty w całości, to niektórzy fachowcy dają możliwość płatności ratalnych, jednak należy to ustalić wcześniej, zanim skorzystamy z oferty danej osoby, aby przy rozliczaniu nie było niepotrzebnych nieporozumień. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Różni geodeci - różne ceny
Nick: